fbpx

Poznaj nas!

Od razu Młode Wilki?

To byłoby zbyt piękne;) Ta historia ma zupełnie inny początek!

Poznaj naszą historię:)

Przedstawimy Ci na osi czasu naszą drogę i działania jakie podejmowaliśmy na przestrzeni ostatnich 6lat!

Styczeń 1, 2014

Rok 2014

Nasz CEO Tomasz Szmyd zaczyna swoją przygodę ze start upami. Powstaje projekt związany z tworzeniem gier dedykowanych studentom dla zabicia wolnego czasu jak i zysku;)
Pt.: „Zbieram na Warunek”. Jednocześnie tworzy jednej z największych na tamte lata fanpage dla studentów pod tą samą nazwą.

W przeciągu 3 miesięcy fanpage przekracza liczbę 20 000 like.

Styczeń 1, 2014

Grudzień 1, 2014

Rok 2014 cd

Projekt zostaje zawieszony ze względu na wprowadzenie ustaw dotyczących gier losowych oraz przeciwdziałaniu hazardowi no sami rozumiecie;)

Bardzo duża część algorytmów i mechanizmów zostaje odsprzedana i rozwija inne aplikacje. Doświadczenie zepołu przenosi się na inne projekty firmy.

Grudzień 1, 2014

Styczeń 1, 2015

Rok 2015

Jest dla nas rokiem social media. Powstaje komórka zajmująca się rozwijaniem fanpage, które należą do portfela spółki i liczą łącznie 250 000 like. Generują imponujące zasięgi organiczne – 5mln wyświetleń!

Styczeń 1, 2015

Październik 15, 2015

Rok 2015 cd

Dział social media otrzymuje zadanie promocji fanpage zaprzyjaźnionych firm. Bazując na wcześniej zdobytym doświadczeniu pomagamy klientom w rozwoju ich kanałów social media.
W skład których wchodzą lokalne firmy jak i większe marki. 

Prowadząc wcześniej własne profile możemy testować nowości na sobie, a nie na kliencie i to będzie nasza domena na kolejne długie lata.

Październik 15, 2015

Styczeń 1, 2016

Rok 2016

Zapada decyzja o usamodzielnieniu agencji i nadaniu jej własnej nazwy Młode Wilki. Jednak z zamiarem obsługi zagranicznych klientów przyjmuje ona nazwę Young Wolves Agency. Od tej chwili działa już samodzielnie jako marka własna. Stale powiększając swoją bazę zrealizowanych projektów.

Styczeń 1, 2016

Lipiec 1, 2016

Rok 2016 cd

Wracamy do korzeni i pod opieką agencji Young Wolves powstaje aplikacja mobilna Zniżkomat. Zrzesza ona głównie Polskie firmy umożliwiając im dodatkową promocję, a nasi stali klienci otrzymują dodatkowe narzędzie promocyjne.
Dodatkowo Młode Wilki maja na swoim koncie stworzenie 10 brandów klientów. Zaczynając od pomocy prawnej przez kreacje wizualne, aż do budowy wizerunku. 
Promocja marki bardzo często wychodzi poza social media. Nawiązujemy kontrakty partnerskie z firmami poligraficznymi co umożliwia nam oferowanie jeszcze korzystniejszych ofert kompleksowej obsługi.

Lipiec 1, 2016

Styczeń 1, 2017

Rok 2017

Firma wraz z agencją obejmują opieką ponad 10 projektów aplikacji mobilnych oraz webowych zagranicznych klientów, dedykowanych na rynek azjatycki. Stawiamy swoje pierwsze kroki na Wyspach Brytyjskich oraz Holandii. Tworzymy kolejną własną usługę jaką jest Doppio – Wirtualni Asystenci. 

Styczeń 1, 2017

Wrzesień 1, 2017

Rok 2017 cd

Pracujemy nad rozwojej aplikacji dla naszych klientów. Zaczynamy specjalizować się w aplikacjach mobilnych na Androida. Powstaje osobna marka jaką jest www.grupakorizo.pl

Wrzesień 1, 2017

Styczeń 1, 2018

Rok 2018

Zaczął się dla nas na sportowo! Ukierunkowujemy swoje działania w agencji na promocję Polskich młodych sportowców. Posiadamy własne narzędzia umożliwiające nam automatyzację procesów reklamy właśnie ukierunkowane na młodych ludzi.

Dodatkowo dbamy o PR, przejmujemy na siebie część komunikacji z fanami oraz kontakty i negocjacje ze sponsorami!

Styczeń 1, 2018

Styczeń 1, 2019

Rok 2019

Oprócz bieżącej obsługi stawiamy na produkcję własnych aplikacji w celu ich późniejszej odsprzedaży. Taka misja przyświeca nam od początku tworzenia startupów.

Styczeń 1, 2019

Marzec 1, 2020

Rok 2020

Ten rok dla każdego zaczął się jak by wszystko było przeciwko nam;) Ale nie poddajemy się. Pamiętajcie w każdym kryzysie można odnaleźć  szansę dla nowych pomysłów i ich realizacji!

Dla nas to czas REBRANDINGU. Odświeżonego logo, nowych projektów wewnętrznych oraz rozwijania branży e-commerce. Tworzymy coraz większość dedykowanych sklepów. lecz nie zapominamy o osobach, które potrzebują mniejszego progu wejścia.  Dla których stworzyliśmy usługę www.otworzwlasnysklep.pl

Marzec 1, 2020

Kwiecień 1, 2021

Rok 2021

Długo już nie wypuszczaliśmy nic większego;) Projekt, który narodził się mocno z potrzeby pomocy drugiemu człowiekowi. I nie nie jest to prima aprilis, mimo daty startu pierwszych prac nad platformą wwww.zaufanypsycholog.pl

Przedłużająca się pandemia, praca zdalna, która dla wielu okazała się nie super wypoczynkiem jak myśleli a wręcz katorgą. Przestawić się na taki tryb w cale nie jest łatwo. Brak kontaktu z ludźmi z pracy potrafi namieszać nam w głowach. Kolejną ogromną grupą są dzieci, które mocno odczuły skutki „zamknięcia”. Chcemy przełamać TABU dotyczące korzystania z usług profesjonalistów, którzy pomogą nam, naszym dzieciom, naszym znajomym wrócić na właściwe tory!


Misją Zaufanego Psychologa jest nie tylko stać się miejscem do umawiania wizyt ze specjalistami. Przyświeca nam cel propagowania korzystania z usług Psychologów i Psychiatrów jako coś zupełnie normalnego. Bez wstydu i szufladkowania osób korzystających z usług tych specjalistów.  
 

Kwiecień 1, 2021